Kontakt

Doufáme, že jste s obsahem spokojení. Snažíme se čerpat nejnovější informace, abyste se vždy dostali k čerstvým poznatkům jako první. Doufáme rovněž, že vás některá kontroverzní témata nerozladí, magazín jde zdravou přírodní cestou a cílem je poradit skutečně účinné metody, jak být zdravý bez nutnosti svěřovat svůj osud do spárů farmaceutického průmyslu. Tento portál za nikoho nelobbuje a ačkoliv můžete výjimečně narazit na reklamní články, dodržujeme nestranný obsah.

Zároveň se snažíme v rámci našich možností odpovídat na vaše dotazy. Budeme rádi za všechny vaše komentáře i připomínky, jak pozitivní, tak i negativní. Jestliže se nedostane odpovědi na vaši otázku v komentáři, můžete ji směřovat do sekce s kontaktem. Vyhrazujeme si právo na možnost mazání komentářů, není to však z hlediska cenzury, ale kvůli dodržení patřičné úrovně tohoto portálu. Pokud máte tipy na články nebo rady na vylepšení, budeme rádi, když nás kontaktujete.

Vše o ZdravéTipy.cz

Tento web je doslova studnicí zajímavých tipů pro vaše zdraví a pravidelně vás zásobuje novinkami, se kterými budete stále v obraze o různých léčebných metodách. Na rozdíl od lékařských webů se náš magazín neopírá o odborné lékařské rady, obsah je tvořen lidovými recepty, články od samotných čtenářů a překlady zdravých tipů z různých zdrojů, které uvádíme u každého článku.

Nejedná se tedy o spolehlivou náhradu odborných lékařských rad. Tímto prohlašujeme, že autoři ani provozovatelé nepřebírají zodpovědnost za důvěryhodnost článků a případné újmyzpůsobené jejich využíváním. Ačkoliv jsou mnohé recepty, rady a léčebné metody, revoluční, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

V případě zájmu nám napište na info(at)zdravetipy.cz

Kontakt:

Michal Volec
IČ: 04568371